Vánoční přání

Na této stránce nabízíme ke stažení několik druhů vánočních přání, které si farnosti mohou doplnit osobním pozváním na vánoční akce, které farnost může nabídnout všem farníkům, tedy i nevěřícím lidem, kteří žijí na území farnosti.

Do spodní části přání si na počítači doplňte název vaší farnosti, datum, čas a místo na jakou akci je zvete, např. otevřený kostel k prohlídce betléma, na živý betlém…  Vznikne vám tak praktická pozvánka, která se vytiskne a složí podélně na tři části jako harmonika, obrázkem nahoru tak, aby se dala vsunout do podlouhlé obálky.

Farníci tak mohou pomocí tohoto přání svým nevěřícím sousedům, přátelům či kolegům nejen popřát krásné svátky, ale mohou je také tímto pozvat na něco pěkného do vaší farnosti, kde mohou třeba i zahlédnout či zaslechnout zvěst evangelia.

Přání ke stažení:

Vánoční přání č. 1