Pastorační středisko

Godzone

Projekt Godzone

Hlavním zaměřením projektu Godzone je evangelizace mladých. Jejich touhou a vizí je přinést probuzení, sjednocení, motivaci a povzbuzení. Náš svět potřebuje slyšet silné poselství evangelia a tento projekt ho přináší způsobem, který zasahuje – atraktivním, kreativním a moderním.

Godzone tour

Akce, která se každoročně koná v rámci jednoho týdne v několika městech v Česku i na Slovensku. Jde o spojení originálního hudebně-tanečního programu, jedinečných příběhů lidí, inovativní video produkce a divadelní show, pomocí které se snaží šířit víru v Ježíše Krista a přiblížit lidem Ježíše, co udělal a co stále dělá. Během večerního programu vystupují různí umělci i známá křesťanská uskupení. Vstup na akci je zdarma. Letošní turné neslo název Nebojte sa a uskutečnilo se po dlouhé době i v Brně. 

Kromě turné se každoročně koná Godzone Konference, modlitební setkání Worship nights nebo prázdninový Godzone Camp pro mladé ve věku 14 – 19 let.

Godzone camp

Nabízí také možnost formace a prohloubení znalostí v duchovní oblasti života skrze e-learningový portál Godzone Academy nebo dvouletou animátorskou školu s názvem Godzone School.

Instagram

Facebook