Festival Full of life

Křesťanský festival FULL of LIFE

„Full Of Life“ je křesťanský festival, který nabízí smysluplné prožití sobotního odpoledne ve společenství křesťanů v pohodové a přátelské atmosféře, se zajímavým program, a to pro všechny věkové kategorie. Je zaměřen nejen na věřící, ale také na lidi hledající, na ty, kteří chtějí zažít společenství křesťanů, jak žijí křesťané, v co věří a kde čerpají sílu a naději pro jejich život.

Co vedlo organizátory k založení festivalu si můžete přečíst zde.

Součástí festivalu jsou vystoupení různých hudebních žánrů, program pro mládež, pro děti jsou připraveny hry a workshopy, dále divadelní představení pro děti i dospělé, svědectví o Bohu a nedílnou součástí jsou přednášky známých řečníků.

Festival organizuje farnost Brno-Řečkovice a akce se koná na parkovišti před kostelem (dříve v areálu nad kostelem), dále na farní zahradě (sousedící s parkovištěm), další doplňkový program se koná v kostele a dětský program je nedaleko – na zahradě areálu Círve československé husitské.

Termín příštího, v pořadí již patého, festivalu je 18. května 2024 a na webu festivalu se můžete podívat, jak probíhaly předchozí ročníky a kdo zde vystupoval  a také krátká videa.

Více informací na: info@fulloflife.cz nebo na webu www.fulloflife.cz

K realizaci celé akce máme již zavedené určité postupy a pomůcky, které nám usnadní celou organizaci. Pokud byste chtěli nahlédnout, tak je k dispozici ke stažení soubor, kde jsou vypsány úkoly, které je třeba rozdělit, zajistit či jinak delegovat. Není to vyčerpávající seznam, ale berte to jako návod k usnadnění práce organizátorů. Tento seznam je možné jakkoliv rozšířit či naopak zredukovat podle potřeb.